PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Rage
3
Pobierz:
Dodany: 2007-06-27
Artykuł: Rage

INFORMACJE
Gatunek: Puzzle
Licencja: shareware
Data wydania: 2007
Pobrań: 1997
Producent: Alawar Stargaze
Dystrybutor: Dreamgames.pl
Wymagania sprzętowe:
300 MHz, 64 MB RAM, 16-bitowa karta graficzna, DirectX 7
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
INNE Z TEMATU

 

Arktyczna Przygoda 2

Arktyczna Przygoda 2 Arktyczna Przygoda 2 Arktyczna Przygoda 2
OCEŃ

Arktyczna Przygoda 2 jest kontynuacją pierwszej części Arctic Quest. Jej główne założenie pozostało bez większych zmian - układanie puzzli. Pytanie brzmi: Dlaczego tym razem będziemy musieli to robić? Już odpowiadam.

 Jak głosi fabuła (przedstawiona nam w jednym oknie): Król Śniegu marzył o swoim następcy już od wielu lat. Kiedy doczekał się syna, stała się rzecz niezwykła; mianowicie Aurorius (bo tak nazywał się król) zamknął swoją żonę w lodzie, żeby nie roztopiła zimnego serca swojego syna. Wtedy dziedzic przeszedł na ciemną stronę mocy. Strącił swojego ojca z tronu i rzucił czar na okolicę zamieniając ją w zimową krainę! Teraz nowy król chce zdobyć władzę absolutną, a naszym zadaniem jest do tego nie dopuścić. Aby nie doszło do takiej sytuacji musimy się pośpieszyć, ponieważ wersja shareware pozwala nam grać tylko przez 60 minut!

 Puzzle jakie będzie nam dane układać różnią się od siebie kształtami, a każdy poziom nosi nazwę formy (przypominającej zwykle jakieś zwierzę), którą musimy wypełnić spadającymi z nieba bryłami lodu. Im dalszy etap, tym bryły przybierają coraz wymyślniejsze kształty. Jeżeli nie będziemy mogli ich wykorzystać, musimy roztopić je w ognisku. W przeciwnym wypadku lód zacznie się zbierać w wodzie, aż wszystko zamarznie. Żeby nie było za trudno do dyspozycji mamy kilku pomocników, których możemy wykupić za zdobyte perły.

 Arktyczna Przygoda 2 pod względem audio-wizualnym nie różni się znacznie od poprzedniczki. Grafika jest miła dla oka, a muzyka nie drażni słuchu. Produkcja nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych tego typu, jednak może dać nam kilkadziesiąt minut dobrej zabawy.


Może Ci się spodobają

Cradle of Rome Loco Christmas Edition Bubble Odyssey
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 2):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-10-31 08:25:09
niekture wajne gry że szkoda że nie macie wreslingu.
Gość
+0
2009-09-22 13:27:01
super gra :)
Gość
+0
2007-12-15 16:41:42
gupia gra bo nie moyna w ni grac

1