PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2006-09-27
Artykuł: Eugen

oryginalny pomysł
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2006
Pobrań: 908
Producent: Indiepath Ltd.
Wymagania sprzętowe:
300 MHz, DirectX 7.0
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

GEOM

GEOM
OCEŃ
Ilekroć zdarza mi się recenzować grę logiczną, przypominam jak ciężko jest wymyśleć coś oryginalnego. Tym razem nie muszę, bo pomysł wykorzystany w GEOM jest naprawdę nowatorski.

 Ba! Nie tylko nowatorski, ale również banalny. Na planszy znajdują się różnokolorowe klocki ułożone w ciekawe figury geometryczne stykające się bokami. Klikając w środku nich, powodujemy obrót - w lewo lub prawo w zależności od przycisku myszy. Kiedy wszystkie boki figury będą w tym samym kolorze, znikają, powiększając zdobycz punktową, a na ich miejsce pojawiają się nowe. Od czasu do czasu w figurach pojawiają się bonusy, w postaci kul z literą. Mogą dodawać czas, spowalniać, zamieniać kolory, itp. ich wachlarz jest naprawdę spory. Aby je zdobyć, trzeba zlikwidować chroniące je klocki.

 GEOM to doskonale przemyślana i wykonana... zwykła gra logiczna, za którą autorzy życzą sobie niecałe $20. Innymi słowy - warto wydać te pieniądze, ale tylko pod warunkiem umiłowania do takich gier. Inni powinni chociaż wykorzystać dostępne 60 minut, bo aby skorzystać z edytora plansz, nie będą mieli czasu.

Może Ci się spodobają

Bridging the gap Great Mahjongg Sudoku
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-09-28 15:52:12
"monotonnia"? Raczej monotonia. Gierka jak zwykle fajna i nie jest darmowa. Cóż, takie życie.
Gość
+0
2006-09-28 14:34:50
Heh :] Mocne... Ja jak widze śhareware to nawet jagby była zarągbista, nie ściągnołbym.
Gość
+0
2006-09-28 09:29:23
wszedłem na waszą stronkę, patrzę na screna i myślę "oo super" a zaraz po "k***a znowu shareware". P.S naprawdę sobie tak pomyślałem, niech redaktorzy nie myślą że ja tak piszę "na pokaz".

1