PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
2
Pobierz:
Dodany: 2005-05-13
Artykuł: Medard

Ciekawy pomysł
Nienajgorsza grafika
Muzyka
Za małe urozmaicenie plansz
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 5996
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Gormless Bubbling

Gormless Bubbling
OCEŃ
Gry popularnie zwane „platformówkami”, były jednymi z pierwszych gatunków jakie stworzono. Istniały one jako proste dwuwymiarowe programy, które mimo swej prostoty, potrafiły dawać wiele radości i wciągnąć gracza w przygodę. Świat poszedł do przodu i aktualnie tworzy się głównie w grafice trójwymiarowej. Jednak czy naprawdę ostatecznie zaniechano już pisania gier 2D? Programiści z eBullient Software pokazują, że nie. Stworzyli dzieło o bardzo prostym pomyśle, ale sporej grywalności, które nazwali Gormless Bubbling.  Gracz wcielający się w głównego bohatera, za zadanie ma zniszczenie znajdujących się na danym etapie stworków np. węże, smoki itd., oraz pozbieranie porozrzucanych gdzieniegdzie owoców dających punkty, których wiadomo, że im ma się ich więcej, tym lepszy jest końcowy wynik. Naszego bohatera obdarzono możliwością strzelania bąbelkami, które natrafiając na wroga, umieszczają go we wnętrzu. Skacząc i dotykając wystrzelonych przez nas broni powodujemy pęknięcie bańki, co w konsekwencji prowadzi do zniknięcia potworka. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje, bo teren po którym przyjdzie nam się poruszać, nie należy do najłatwiejszych, a często nawet utrudnia nam grę.  Graficznie Gormless Bubbling prezentuje się dobrze, trzeba przyznać, że autorzy się postarali. Kolorowy świat oraz tło umilają chwile spędzone przed monitorem. Co najbardziej jednak się rzuca na początku to muzyka. Jest bardzo żywa i naprawdę trzeba przyznać, że wpada w ucho. Aż miło czasami włączyć grę tylko dla tych kilku melodii. Sterowanie jest proste i nikt nie powinien mieć z nim problemu. Warto wspomnieć o możliwości grania we dwie osoby na jednym komputerze, tym samym zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca. Minusem jaki posiada ta produkcja, jest długi czas wczytywania się jej na początku. Wygląda to czasami tak, jakby się zawiesiła, jednak można się do tego przyzwyczaić i później nie zwraca się nawet na to uwagi.  Gormless Bubbling jest grą ciekawą. Zachwyca sfera muzyczna, która stoi na naprawdę wysokim poziomie, a i reszta detali nie odbiega daleko od narzuconych standardów. Polecam!

Może Ci się spodobają

Hubby The Clay Cube Magic World Elf Elfonsinio 2
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-08-24 02:16:30
a nie podziekujesz readaktorowi ktory zrobil te gre? :> kk, absolutna racja, grafa zywcem wyjeta z happylandu. calkiem przyzwoite, no i save w dowolnym momencie, rzecz niespotykana w tego typu grach zbyt czesto.
Gość
+0
2006-04-18 13:47:36
Fajowska jest spox!;)
Gość
+0
2005-09-18 11:08:57
sssspoko
Gość
+0
2005-06-27 09:35:31
Grafika z Happyland Adventures.
Robcioo
+0
2005-05-14 09:59:16
Fakt, nie jest może to super produkcja, ale ma coś miłego w sobie. Przecież nie zawsze musimy biegać z dwururką rostrzaskując głowy wrogom...a tak lekka odmiana :D
Gość
+0
2005-05-14 08:28:10
dobra gra dla dzieci

1