PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
5
Pobierz:
Dodany: 2010-09-28
Artykuł: Redakcja

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2009
Pobrań: 581
Producent: Melesta
Dystrybutor: Dreamgames.pl
Wymagania sprzętowe:
Windows XP/Vista / Procesor 700 MHz / 1024 MB RAM / DirectX 8
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Odlotowa Farma 2: Pizza Party

Odlotowa Farma 2: Pizza Party Odlotowa Farma 2: Pizza Party Odlotowa Farma 2: Pizza Party
OCEŃ

Odlotowa Farma 2 Pizza Party to typowa gra zręcznościowa z elementami przygodówki. Polega na tym, że prowadzimy własne gospodarstwo i trzeba je coraz bardziej rozbudowywać. Zaczynamy ubogo, ale z czasem można posiadać już naprawdę spore gospodarstwo z licznymi zwierzętami i maszynami produkującymi różnego rodzaju rzeczy. W trakcie rozgrywki można także dostać liczne trofea za wykonanie zadania, np. trofeum za zręczność. W sklepie dokonujemy zakupów za pośrednictwem gwiazdek, które otrzymujemy za przejście każdego poziomu. Natomiast podczas gry płacimy pieniędzmi, które dostajemy za sprzedaż wyprodukowanych dóbr.

 Gra jest bardzo prosta w obsłudze. Na początku rozgrywki tworzymy swój profil, ale w każdej chwili możemy go wykasować i stworzyć na nowo. Gierka ma kilkadziesiąt poziomów, które są oczywiście coraz bardziej skomplikowane i wymagają większej zręczności ze strony gracza. Gra jest bardzo dobrze rozbudowana, ponieważ coraz to dalszy poziom, mamy nowe przedmioty do naszego użytku. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, ponieważ nie każda zręcznościówka tak bardzo mi się podoba. Fabuła jest bardzo wciągająca, tak więc uważajcie!

 Grafika jest naprawdę dobra. Wzbogacona wieloma barwami, małymi elementami, oraz ciekawym układem przedmiotów w grze. Czasami są one bardzo zabawne. Możecie sami je zobaczyć na zamieszczonych powyżej screenach. Możecie także grać na pełnym ekranie komputera lub na mniejszym. Jest, aż przyjemnie grać przy tak dobrej grafice. Wprowadza pozytywną energię. Tak więc daję dużego plusa dla grafiki. Co do muzyki, to też jestem bardzo zadowolona. Muzyka dopasowana doskonale do klimatu gierki. Wprowadza dobrą atmosferę do gry i jest jedyna w swoim rodzaju. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a jeżeli komuś się nie podoba, to zawsze może ją wyłączyć. Plus dla muzyczki.

 Odlotowa Farma 2 Pizza Party, to gierka zarówno dla młodzieży, jak i dzieci. Można się naprawdę dobrze przy niej bawić. Gra nie ściąga się długo. Serdecznie zachęcam do grania!


Może Ci się spodobają

Skakající AlkoSkřet Aces High Over Verlor Island Knytt
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-01-09 19:05:53
ekstra gra

1