PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
2
Pobierz:
Dodany: 2012-10-30
Artykuł: FreeMan09

Humor
Krótka
Oprawa audiowizualna
Toporne sterowanie
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 96
Producent: elruffo
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

The Burger Flipper

The Burger Flipper The Burger Flipper The Burger Flipper
OCEŃ

The Burger Flipper to prosta, a zarazem zabawna gra przygodowa, w której pokierujemy losami młodego pracownika sieci fast foodów. Nasz bohater stanie przed paroma znaczącymi wyborami, mającymi wpływ na jego dalszą egzystencje.

 

Na wstępie warto podkreślić, że gra jest dosyć krótka, a jej przejście - to wyzwanie na nie więcej niż 20 minut. Sama fabuła przeniesie nas do baru szybkiej obsługi, gdzie głównym celem  jest znalezienie składników niezbędnych do przygotowania specjalnego hamburgera.

 

Produkcja została przepełniona sympatycznym, aczkolwiek dosyć absurdalnym humorem – potrafiącym poprawić nastrój. Dużo czasu w grze spędzimy na wysłuchiwaniu zabawnych dialogów, oraz czytaniu przemyśleń głównego bohatera.

 

Gra korzysta z dosyć oldshooleowego sterowania, które momentami jest dosyć toporne. Aby wykonać daną czynność musimy (tak jak w starych przygodówkach) wybrać z panelu co chcemy zrobić (porozmawiać, użyć itp.), a następnie zaznaczyć dany obszar.  Brakuje też podświetlenia aktywnych miejsc i obiektów, co może być niekiedy męczące.

 

Niestety, ale grafika jest bardzo prosta i stanowi jedną z największych wad gry. Wszelkiego rodzaju animacje wyglądają dosyć ubogo, dlatego ogólnie pod względem video - produkcja może trochę odstraszyć. Dźwięk prezentuje się lepiej, jednak momentami jest go stanowczo zbyt mało (podczas rozgrywki niekiedy nie ma jakiejkolwiek muzyki!).

 

The Burger Flipper to prosta, aczkolwiek zabawna przygodówka, która powinna przypaść do gustu fanom starszych gier, serwując im poniekąd swoisty powrót do przeszłości. Niestety tytuł jest zbyt krótki, bym mógł wystawić więcej niż 2/5.


Może Ci się spodobają

Professor Neely & The Death Ray of Doom Total Eclipse Trance Pacific
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 2):

Regulamin
Gość: