PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2014-02-13
Artykuł: Jan Giemza

relaksuje
urzeka oprawą
masa smaczków i ukrytych rzeczy
ale to już było...
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 68
Producent: Disney
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Where\'s My Mickey?

Where\'s My Mickey? Where\'s My Mickey? Where\'s My Mickey?
OCEŃ

Innowacje na rynku gier mobilnych ostatnio zauważalnie wyhamowały, zupełnie jakby twórcy uznali, że jedynym sposobem na wzrost przychodów jest kopiowanie najlepszych pomysłów z ostatnich pięciu lat.

 

Efekt tego taki, że odpalając którąś grę z kolei, nie możesz pozbyć się natrętnego uczucia déjà vu. Z drugiej strony – to, co powstaje, zaczyna prezentować naprawdę wysoki poziom.

 

Przynajmniej tak właśnie jest w przypadku Where's My Mickey.

 

Najkrócej rzecz ujmując, mamy do czynienia z wariacją na temat Where's My Water, w którym krokodyle i bagna zostały zastąpione przez Mikiego i nieco bardziej sympatyczne lokacje. Cel pozostał natomiast bez zmian: doprowadzić strumień wody do określonego celu, zbierając napotkane po drodze gwiazdki.

 

Kluczem rozgrywki jest jej różnorodność: twórcy zrobili naprawdę wiele, by każdy kolejny poziom miał w sobie coś interesującego. Zwykle są to jednak stosunkowo proste zagadki logiczne, wymagające przy tym odrobiny zręczności i refleksu. Nic wielkiego, ale na podróż tramwajem nadaje się idealnie, a odkrycie wszystkich zakopanych skarbów i wymaksowanie każdego "epizodu" z pewnością zajmie dobrych kilka godzin.

 

Całkowicie urzekła mnie oprawa graficzna, która ma w sobie coś ze starego Disneya, a jednocześnie wprowadza zdrowo dawkę szaleństwa typowego dla współczesnych kreskówek. Dziesiątki, jeśli nie setki drobnych animacji ukrytych w najróżniejszych zakamarkach gry daje wrażenie, że w swoją pracę ktoś włożył naprawdę sporo serca.

 

Odpowiedź na filozoficzne pytanie – grać czy nie grać – jest stosunkowo prosta. Jeśli znasz podobne tytuły i dobrze się przy nich bawisz, także Where's My Mickey przypadnie ci do gustu. W przeciwnym wypadku, zdania i tak nie zmienisz.


Może Ci się spodobają

Mahjongg Artifacts Holly - A Christmas Tale Lights 3D
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 9):

Regulamin
Gość: